MENU

 


 

Licznik odwiedzin

658137
WszystkieWszystkie658137

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 1.07.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

We wtorek - święto św. Tomasza, Apostoła

W piątek– bł. Marii Teresy LEDÓCHOWSKIEJ, dz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia orędownictwa Maryi i wielu łask Bożych.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa, które sprawujemy w tygodniu. W środę na godz. 17.45 Nowenna do MBNP i w czwartek również godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.   W czasie wakacji, w dni powszednie, spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

4.   Dzisiejsza niedziela jest I niedzielą miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna, a po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic w kołach żywego różańca.

5.   W tym tygodniu będziemy obchodzić I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 na różańcu przed Najświętszym Sakramentem, będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W Piątek spowiedź rano 15 minut przed Mszą św. po południu od godziny 17.00.

6.   W drugą niedzielę lipca tj. 8 lipca o godz. 13.00 będziemy się modlić w intencji Policji i Straży Miejskiej, którzy pełnią swoją służbę w naszym mieście.

7.   Również w najbliższą niedzielę miesiąca, Panowie z Rady Parafialnej, będą zbierali, przy wyjściu z kościoła, ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za okazywane wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.   Przypominamy, że w czasie wakacji, w lipcu i sierpniu, w każdą niedzielę, będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00 .

9.   Zapraszamy do udziału w XV Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się od 31 lipca do 9 sierpnia 2018 r.

10.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

11.  Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli, a udającym się na wakacje i urlopy dobrej pogody i udanego wypoczynku.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY