KONTO

Drodzy Parafianie, Drodzy Pielgrzymi naszego Sanktuarium

W ostatnim czasie, dzięki  Państwa ofiarności, wykonano remont salek parafialnych oraz przygotowano specjalny pokój dla matki z dzieckiem. Państwa postawa utwierdza nas w przekonaniu, że podjęte zadania remontowe były słuszne.

Za dotychczasowe wsparcie  wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

Wszystkie chętne osoby mogą wspomóc nasze Sanktuarium finansowo na kilka sposobów:

1. Przekazać pieniądze Radzie Parafialnej, która zbierać będzie ofiary po Mszach św. w każdą drugą niedzielę miesiąca,

2. Darowizny można przesyłać zwykłym przelewem bankowym na konto parafii:

Paskarbonkarafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu

ul. Jana Pawła II 1

58-314 Wałbrzych

Bank PKO w Wałbrzychu

Nr Konta - 06 1020 5095 0000 5902 0006 2364

z dopiskiem "Darowizna na remont kościoła"

Uwaga! Każda osoba, która dokona przelewu na konto parafii może daną kwotę odpisać sobie od dochodu, przez co przy rozliczeniu rocznym zapłaci mniejszy podatek. Dotyczy to każdej osoby, która rozlicza się z urzędem skarbowym za pomocą PIT-ów (pracujących, rencistów, emerytów itp.). Warto skorzystać z tej opcji – możesz pomóc parafii przy okazji pomagając sobie.

Więcej szczegółów można znaleźć: Darowizny na Kościół

Za zrozumienie, życzliwość i ofiarność składamy serdeczne podziękowanie,

a swoją wdzięczność wyrażamy w codziennej modlitwie  za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła.

Ks. Prałat dr Jan Gargasewicz - proboszcz parafii