MENU

 


 

Licznik odwiedzin

658137
WszystkieWszystkie658137

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 17.06.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

W środę – św. Alojzego GONZAGI, zak.  

W czwartek – NMP Przyczyny Naszej Radości

W sobotę – dzień Ojca , otoczmy naszych ojców modlitwą wypraszając zdrowie i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych nagrodę nieba

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych  

2.   Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe na godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.

3.   W minioną niedzielę Panowie z Rady Parafialnej, na cele remontowe, zebrali kwotę 8400 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy się modlić w intencji  dziękczynnej  z racji kończącego się roku szkolno -  katechetycznego 2017/2018.

5.   Również dzisiaj ulicami Wałbrzycha przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Do udziału zachęcamy wszystkich przywiązanych do wartości rodzinnych. Początek marszu nastąpi o godz. 15.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP na Piaskowej Górze. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.

6.   Przypominamy, że w lipcu i sierpniu , będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

7.   W poniedziałek i we wtorek ponownie w naszej parafii pojawi się pan fotograf. Będzie on czekał w salce obok zakrystii o godz. 18:30 na rodziców, aby odebrali zdjęcia i filmy z I Komunii Św.

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY