MENU

 


 

Licznik odwiedzin

640800
WszystkieWszystkie640800

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Wałbrzych, 20.05.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

W czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

W sobotę – św. Filipa NEREUSZA , prezb. Również w sobotę Dzień MATKI – naszą modlitwą otoczmy nasze mamy, wypraszając dla zmarłych dar nieba, a dla żyjących łaskę zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia obfitości Bożych darów.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe na godzinę 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

3.   W minioną niedzielę, na cele remontowe, Panowie z Rady Parafialnej zebrali 4678 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   Również w minioną niedzielę odbyła się loteria fantowa. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej loterii i jej prowadzenie bardzo dziękujemy.

5.   Bardzo dziękujemy dzieciom komunijnym i ich Rodzicom, za dar ołtarza – są to 2 duże pozłacane puszki na Komunię św.

6.   Wspólnota Dom Boży z naszej parafii i ks. Mateusz organizują wyjazd na XXII Spotkanie Młodych w LEDNICY, które odbędzie się dnia 2.06.2018r. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Mateusza.

7.   W sobotę 26 maja na 18.30 nasz chór zaprasza na wysłuchanie pieśni  pt.,, Koncert dla Matki’’. 

8.   W niedzielę 27 maja na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy się modlić w intencji ks. Dawida - z racji jego imienin. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy w intencji ks. Dawida.

9.   Również w najbliższą niedzielę w parafii Aniołów Stróżów w Wałbrzychu o godz. 18.00 odbędzie się Eucharystia w intencji naszego miasta.

10.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką, pamiątki komunijne.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY