MENU

 


 

Licznik odwiedzin

660775
WszystkieWszystkie660775

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Wałbrzych, 18.03.2018 r.

1.   W dniu dzisiejszym rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii oraz od poniedziałku rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkoły nr 26. Plan rekolekcji znajduje się na stornie internetowej parafii oraz jest wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła.

2.   W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

3.   Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga krzyżowa w piątki Wielkiego Postu, po Mszy św. o godz. 900  i po południu po zakończonej Mszy św. wieczornej  o godz. 1830. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1715.

4.   Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych po odbiór strojów dla swoich dzieci. Stroje odbieramy w salce nr 6  w domu parafialnym.

5.   W najbliższy piątek 23 marca, po Mszy św. wieczornej udamy się ulicą Kasztelańską i Grodzką w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.

6.   Za tydzień 25 marca po Mszy św. o godz. 11.30 prosimy o pozostanie na krótkie spotkanie rodziców dzieci komunijnych ze szkoły 21 i innych oprócz szkoły 26.

7.   Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na cele remontowe, złożone w minioną niedzielę u członków Rady Parafialnej. Bóg zapłać !

8.   Agenda parafialna czynna po Mszach św. do godz. 1400. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodników katolickich : Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Są dostępne kartki świąteczne z przesłaniem religijnym oraz paschaliki w cenie 5 zł.

9.   Wszystkim Parafianom życzymy dobrego tygodnia oraz otwartości na działanie Ducha Świętego w czasie trwających w naszej wspólnocie rekolekcji.

 

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz

WSPÓLNOTY