MENU

 


 

Licznik odwiedzin

660758
WszystkieWszystkie660758

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Wałbrzych, 11.03.2018 r.

1.   Już półmetek Wielkiego Postu. Czy przynajmniej raz byłem na nabożeństwie pasyjnym? Przypominamy, zachęcamy i zapraszamy wszystkich do udziału w tych nabożeństwach. Droga krzyżowa w piątki Wielkiego Postu, po Mszy św. o godz. 900 i po południu po zakończonej Mszy św. wieczornej o godz. 1830. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1715.

2.   Dzisiaj pod koniec każdej Mszy św. Panowie z Rady Parafialnej, przy wyjściu z kościoła, będą zbierali ofiary na cele remontowe. 

3.   W sobotę 17 marca o godz. 1800 biskup Marek Mendyk – biskup pomocniczy diecezji legnickiej, udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

4.   Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy 18 marca (niedziela). Szczegółowy plan znajduje się na stornie internetowej parafii. W tygodniu w gablocie przy wyjściu z kościoła pojawi się plakat z układem nauk rekolekcyjnych na poszczególne dni.

5.   W następną niedzielę czyli 18 marca po Mszy św. o godz. 1300 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych po odbiór strojów dla swoich dzieci.

6.   Agenda parafialna czynna po Mszach św. do godz. 1400. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodników katolickich: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Są dostępne kartki świąteczne z przesłaniem religijnym oraz paschaliki w cenie 5 zł.

7.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego oraz udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz

WSPÓLNOTY