MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzych, 14.08.2016r.

  1. Witamy wszystkich Gości którzy przybyli do Rodzin naszej Parafii.Naszym Parafianom i Gościom życzymy udanego wypoczynku.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Środaśw. Jacka, prezb.

Sobota  – św. Bernarda, opata  

Wszystkim naszym Parafianom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i dar modlitwy.

  1. W poniedziałek - uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NMP porządek Mszy św. niedzielny. Będzie także Msza św. o godz. 21. W czasie każdej Mszy św. poświęcimy bukiety zielne. Jak co roku bukiety zielne będzie można nabyć przed kościołem. W tym roku bukiety zielne przygotowuje młodzież. Dowolne ofiary za bukiety zielne przeznaczone są dla młodzieży na różne wyjazdy w ciągu roku.
  1. Dzisiejsza ofiara przeznaczona jest na poczet Misji świętych i peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii oraz na tablicę epitafijną dla ks. Andrzeja Raszpli. Z tyłu kościoła znajduje się skarbona, do której można również składać ofiary na powyższe cele. Wszystkim, którzy zechcą swoją ofiarą wesprzeć to dzieło składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  1. Nasza agenda parafialna czynna jest dzisiaj po każdej Mszy św. Możemy nabyć w niej różne dewocjonalia oraz prasę katolicką: NIEDZIELĘ I GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

 

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: