MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzych, 10.07.2016r.

 

  1. Witamy WSZYSTKICH GOŚCI, którzy przybyli na wakacje i urlopy do Rodzin naszej Parafii. Wszystkim naszym Parafianom udającym się na wakacyjny  odpoczynek życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

Środa  -  bł. Czesława, prezb.

Piątek – św. Marii Magdaleny

Sobota –  św. Brygidy, zak., patronki Europy

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i dar modlitwy.

  1. Od 20 do 25 lipca trwać będą dni w diecezjach, czyli pobyt młodzieży całego świata jako przygotowanie do 31. Światowych Dni Młodzieży . Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Wyjeżdżamy 30 lipca na czuwanie z Papieżem. Wracamy 31 lipca po Mszy św., której będzie przewodniczył Piotr naszych czasów.  Dla młodzieży uczącej się wyjazd za darmo . Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe w naszej Parafii. Za zrozumienie i wspieranie tych naszych, WSPÓLNYCH, inwestycji niech Pan Bóg wam błogosławi.
  1. Przypominamy, że w tygodniu celebrujemy 4 Msze św. – o godz. 630,  700, 900  i 1800. Natomiast w każdą niedzielę odprawiana jest dodatkowo Msza św. o godz. 2100. Są jeszcze wolne intencje mszalne.  Zachęcamy by zamawiać Msze św. Można to uczynić, zawsze, każdego dnia, w tygodniu i w niedzielę,  po  Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej .

W czasie wakacji spowiadamy 15 minut przed Mszą św.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach: w każdą środę o godz. 1745 Nowenna do MBNP, w każdy czwartek o godz. 1730 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  1. Nasz sklepik parafialny czynny jest dzisiaj po każdej Mszy św. Możemy zaopatrzyć się w nim w różne dewocjonalia (świece do Nabożeństw Fatimskich, różne symbole religijne do naszych samochodów – modlitwy św. Krzysztofa, rybki do naklejenia na samochód). Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : NIEDZIELI iGOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  1. 25 lipca będziemy wspominać św. Krzysztofa, który jest patronem kierowców i podróżujących. Z racji tego po Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie miało miejsce poświęcenie pojazdów. Serdecznie zapraszamy.

 Ks. PRAŁAT  dr Jan GARGASEWICZ  - Proboszcz

 

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: