MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

 

10.03.2024r.

 

 1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa
  w piątek rano po Mszy św. o godz. 9.00, po południu o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.

 

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

 

 1. W poniedziałek o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Szczawnie – Zdroju, zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa ś.p. ks. Infułata Józefa Strugarka, byłego proboszcza tamtejszej wspólnoty oraz byłego Dziekana naszego Dekanatu.

 

 1. Wystawiona jest „Księga zadośćuczynienia i wynagrodzenia Panu Bogu”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

 

 1. Pielgrzymka do Włoch organizowana będzie z naszej parafii od 23.08 do 02.09.2024r. (11 dni) Koszt 1100 zł. + 450 euro Przy zapisach zaliczka 500 zł. W cenę wliczony jest przejazd autokarem, ubezpieczenie, śniadania
  i kolacje. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Więcej informacji u ks. Łukasza.

 

 1. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela. Gazety dostępne w zakrystii.

 

 1. Są już do nabycia paschaliki wielkanocne, czyli świece Caritas w cenie 10 zł.

 

 1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: