NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

07.01.2024r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

1. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać, przy wyjściu z kościoła, ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie materialne i modlitwę bardzo dziękujemy.

1. Trwa wizyta kolędowa. Przychodzimy do Was z modlitwą i błogosławieństwem na progu nowego roku. Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 1600, a w soboty od godz. 15.00. W dniu kolędy ministranci będę pukać lub dzwonić dzwonkiem do drzwi. Ze względu na sytuacje która wytworzyła się wokół kościoła i bezpieczeństwo ministrantów, nie wysyłamy dzień wcześniej ministrantów, aby zapowiadali kolędę. Prosimy, aby podczas wizyty duszpasterskiej Rodzina była zebrana w miarę możliwości w komplecie. Prosimy też, by przygotować krzyż, świece i Pismo Święte oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży.

1. W tym tygodniu kolęda na ulicy Blankowej oraz Fortecznej. Szczegółowy plan kolędy w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii a także na facebooku.

1. Kolęda dodatkowa odbędzie się w niedzielę 4 lutego od godz. 15.00. Osoby, które z różnych przyczyn w wyznaczonym terminie nie przyjęły wizyty duszpasterskiej, mogą zgłosić dodatkową kolędę w zakrystii po Mszach św. bądź kancelarii parafialnej.

1. Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.