MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

 10.12.2023r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w środę – Św. Łucji, dziew. i męcz.

- w czwartek – Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

 

  1. Zachęcamy do udziału w RORATACH - Mszach św. wotywnych ku czci Matki Bożej. Wszystkich Parafian, szczególnie dzieci, młodzież serdecznie zapraszamy, na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku na 18.00.

 

  1. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

  1. W zakrystii po każdej Mszy św. możemy nabywać poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na utrzymanie kościoła i ogrzewanie salek parafialnych w których spotykają się grupy.

 

  1. W sobotę 16 grudnia w naszej parafii przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego
    w naszej kaplicy adoracyjnej.

 

  1. W następną niedzielę, Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewne i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W poniedziałek 18 grudnia po Mszy św. wieczornej, zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególny sposób grupy parafialne na przygotowanie wystroju kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

 

  1. Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Dostępne są już świece CARITAS – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, dużą świecę możemy kupić za 20 zł, małą za 10 zł. Możemy już nabyć kartki świąteczne z przesłaniem religijnym oraz kalendarze na 2024r., a także, Ewangelie na każdy dzień 2024. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

 

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: