MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.10.2023r.

 

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

 

- w poniedziałek – Św. Jadwigi Śląskiej – uroczystość

- we wtorek – Św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i męcz.

- w środę – Św. Łukasza, Ewangelisty – święto

- w piątek – Św. Jana Kantego

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

 

  1. Dziś po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 

  1. Rada Parafialna, w minioną niedzielę zebrała kwotę 8878,50 zł. Za złożone ofiary składamy chrześcijańskie Bóg zapłać

 

  1. W środę będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18.00 w int. ks. Łukasza z racji jego imienin. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy za naszego wikariusza.

 

  1. Dzisiaj i w następną niedzielę 22 października Pani Ewa, przy wyjściu z kościoła, będzie przyjmowała intencje na Msze św. zbiorowe za zmarłych na 1 i 2 listopada.

 

  1. Możemy już wypisywać zmarłych na kartach wypominkowych, których będziemy w listopadzie polecać miłosierdziu Bożemu. Karty wypominkowe znajdują się na stoliku za ostatnimi ławkami. Wypełnione karty prosimy wkładać do skrzyni znajdującej się przy obrazie św. Jana Pawła II. Prosimy czytelnie wypełniać karty wypominkowe, prosimy, aby na karcie wypominkowej napisać ulicę i nr bramy ofiarodawcy.

  2. Za tydzień, po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz misji z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego.
  3. Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką, różańce. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

 

  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Parafii ś.p Barbara Pawełek, Stanisław Skonieczny, Maria Pierścińska. Polećmy tych zmarłych oraz wszystkich zmarłych bliskich naszemu sercu Bożemu Miłosierdziu.

 

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: