OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA
12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

25.06.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w czwartek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

1. Od niedzieli 02 lipca, przez miesiąc lipiec i sierpień będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy dziękować Panu Bogu za posługę w naszej parafii księdzu Maciejowi Sroczyńskiemu.

1. Od poniedziałku 26 czerwca swoją posługę w naszej parafii rozpoczną nowi księża wikariusze – ks. Marcin Kirkiewicz oraz Ks. Jakub Zajadły.

1. Agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela. W lipcu i sierpniu agenda parafialna nieczynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

1. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje
    i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.