OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA
11 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

18.06.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorekŚw. Alojzego Gonzagi

- w środę – NMP Przyczyny Naszej Radości

- w sobotę – Narodzenie Św. Jan Chrzciciela – uroczystość

1. W dniu dzisiejszym o godz. 11.30 będziemy sprawować Msze św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzież do modlitwy w podziękowaniu za kolejny rok edukacji.

1. W minioną niedzielę Rada Parafialna, na cele remontowe parafii zebrała kwotę 7330 zł i 20 euro. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. Z dniem 25 czerwca posługę wikariusza w naszej parafii zakończy ksiądz Maciej Sroczyński. Za tydzień w niedzielę, na Mszy Świętej o godzinie 13:00 będziemy dziękować Panu Bogu za jego posługę w naszej parafii. Informujemy również, że ks. Wojciech poprosił Księdza Biskupa o urlop
    i z dniem 09 czerwca przestał pełnić posługę wikariusza naszej parafii.
    Od 26 czerwca swoją posługę w naszej parafii rozpoczną nowi księża wikariusze – ks. Marcin Kirkiewicz oraz Ks. Jakub Zajadły.

1. Od niedzieli 02 lipca, przez miesiąc lipiec i sierpień będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

1. Spotkanie z biurem podróży dla osób udających się na pielgrzymkę
    do Fatimy, odbędzie się jutro 19 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00.
    W tym dniu wpłacamy ostatnią ratę 1200 zł.

1. Agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.