MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELA WIELKANOCNA

07.05.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.


W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałekŚw. Stanisława, bp i męcz.

patron Polski i diecezji – uroczystość

 

  1. W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic we wspólnocie Żywego Różańca.

  1. W następną niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

  1. W sobotę 13 maja o godz. 11.00 w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Próba dzieci do I Komunii Św. w środę, w czwartek i piątek o godz. 18.45. W piątek 12 maja – próba generalna. W piątek również spowiedź dzieci i ich rodziców od godz. 17.00.

  1. W Niedzielę 21 maja o godz. 11.30 będziemy przeżywać w naszej parafii Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dzieci rocznicowych w sobotę 20 maja od godz. 9.30 po spowiedzi spotkanie organizacyjne z rodzicami oraz obowiązkowa próba dla wszystkich dzieci.

  1. W sobotę 13 maja na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z racji 13 – go miesiąca. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii.

  1. Ksiądz Maciej w następną niedzielę (14 maja) przeżywa dzień swoich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego solenizanta na Mszę św. o godz. 11.30.

  1. Agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: