OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

30.04.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorekŚw. Atanazego, bpa i dr Kościoła

- w środę – Uroczystość NMP Królowej Polski– głównej patronki Polski

- w czwartek – Św. Floriana

- w sobotę – Św. Ap. Filipa i Jakuba – święto

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, dzień modlitw o powołania. Modlimy się o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na seminarium.

2. Od poniedziałku zaczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odbywać się będą bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

3. W środę przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte według porządku niedzielnego w naszym sanktuarium.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji powołań. W piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00 do 18:00. W sobotę księża udadzą się z wizytą do chorych. Zmiana tajemnic różańcowych w następną niedziele po Mszy św. o godz. 8.30.

5. Próba dzieci do I Komunii Św. w czwartek i piątek o godz. 18.45.
    W następnym tygodniu próba 11 maja oraz 12 maja – próba generalna.
    W piątek również spowiedź dzieci i ich rodziców od godz. 17.00.

6. W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.