MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.02.2023r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Cyryla, mnicha i Metodego biskupa – patronów Europy

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1.   W dniu dzisiejszym Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, zbierać będzie ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

2.   Za tydzień po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

3.   Rozpoczęcie nauk przedmałżeńskich w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Piaskowej Górze w sobotę 25 lutego o godz. 17.00. Bliższe informacje w tamtej parafii.

4.   22lutego w środę popielcową rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwać do soboty. Wygłosi je w naszej wspólnocie Witold Baran- Redemptorysta. Szczegółowy plan podamy w najbliższym czasie. Informujemy o tym wydarzeniu tak wcześnie, aby każdy z nas już zaplanował czas na Wielkopostne ćwiczenia duchowe.

5.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

6.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: