MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.02.2023r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Świętych męcz. Pawła Miki i Towarzyszy

- w piątek – Św. Scholastyki

- w sobotę – Światowy Dzień Chorego

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1.   Dziś pierwsza niedziela miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna, a po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2.   Dziękujemy wszystkim, którzy w miniony poniedziałek zaangażowali się w pomoc przy rozebraniu dekoracji świątecznych.

3.   W poniedziałek 6 lutego o godz. 18.30 wspólnota Dom Boży, rozpoczyna kolejną edycje Kurs Alfa. Zapraszamy

4.   W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. Podczas Mszy Świętej o godzinie 9:00 udzielimy sakramentu Namaszczenia Chorych. Przypominamy, że sakrament ten mogą przyjąć tylko te osoby, które w ostatnim czasie zachorowały lub ich stan choroby się pogłębił, są w podeszłym wieku, lub czeka ich poważny zabieg lub operacja. Zwracamy się też z prośbą do opiekunów, krewnych, sąsiadów o pomoc osobom chorym i starszym w dotarciu na tę uroczystość. Osoby, które w tym dniu przyjmą sakrament namaszczenia chorych, prosimy, aby na kartce zapisały swoje imię i nazwisko, wiek oraz adres zamieszkania, a kartkę w czasie Mszy Świętej wrzuciły do koszyków.

5.   W przyszłą niedzielę tj. 12 lutego, przy wyjściu z kościoła, Rada Parafialna, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za troskę o kościół duchowy i materialny składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.   Pielgrzymka do miejsc objawień Matki Bożej w Fatimie organizowana będzie naszej parafii od 10 do 17.07.2023r. Koszt 4200 zł. + 50 euro W cenę wliczony jest przelot samolotem, ubezpieczenie, śniadania i obiadokolacje. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Więcej informacji u ks. Łukasza.

7.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

8.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: