MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.01.2023r.

 

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask w całym Nowym Roku.

1.   W naszej wspólnocie parafialnej gościmy dzisiaj kleryków roku propedeutycznegonatzw. Niedzieli Powołań. Od godz. 8.30 do 14.00 będą posługiwać w naszej parafii głosząc Słowa Boże i uczestniczyć w spotkaniach z poszczególnymi grupami działającymi przy Sanktuarium.

2.   W tym roku wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda” odbywa się na zaproszenia. Wizytę kolędową rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.00 w sobotę od godz. 15.00. Plan kolędy i szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii a także na facebooku.

3.   W sobotę 14 stycznia w naszym Sanktuarium odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Msza św. o godz. 10.00, którą odprawi ks. bp Adam Bałabuch. Serdecznie zapraszamy.

4.   W dniu dzisiejszym Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewne i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.   W sobotę 21 stycznia odbędzie się pomiar strojów liturgicznych. Dla chłopców od godz. 16.00 klasa 3a,b,c,d szkoła 26, godz. 16.15 chłopcy ze szkoły 21 i innych szkół. Dziewczynki od godz. 16.30 klasy 3a,b,c,d szkoła 26, godz. 16.45 dziewczynki ze szkoły 21 i innych szkół.

6.   W niedzielę 29 stycznia na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

7.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

8.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: