MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.09.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w czwartek – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – święto 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 8.30.

2.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 spotkanie liderów poszczególnych grup parafialnych.

3.   Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców do wspólnej modlitwy o godz. 11.30 z racji nowego roku szkolno – katechetycznego. Na tej Mszy św. poświecimy dzieciom tornistry i przybory szkolne.

4.   INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KOMUNIJNYCH. W naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 14.05.2022r., o godz. 10.00. Rocznica Komunii Świętej natomiast 21.05.2022r. o godz. 11.30. W następną niedzielę 11.09.2022r. po Mszy św. o godz. 11.30 rozdamy rodzicom dzieci komunijnych deklaracje komunijne. Po deklaracje przychodzą rodzice dzieci ze szkoły 21 i innych szkół. Rodzice dzieci ze szkoły 26 otrzymają deklaracje w szkole na katechezie. Obecność dzieci komunijnych i ich rodziców obowiązkowa. Pierwsze spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się 02.10.2022. wtedy też dzieci otrzymają dzienniczki. 

5.   Spotkanie scholki po wakacjach w środę o godz. 17.00.

6.   Zapisy na ministrantów. Zbiórka dla kandydatów w piątek o godz. 17.00

7.   Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek po wieczornej Mszy św. 

8.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

9.   W następna niedziele, po każdej Mszy św., Rada Parafialna przy wyjściu z kościoła, będzie zbierać ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

10.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

11.    Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia, a wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny i katechetyczny darów Ducha Św. oraz opieki Maryi.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: