MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1710038
WszystkieWszystkie1710038

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

10.07.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Św. Benedykta

- we wtorek – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

- w środę – Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

- w piątek – Św. Bonawentury

- w sobotę – NMP z Góry Karmel

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   W niedziele wakacyjne jest sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

2.   W dzisiejszą niedzielę, Panowie z Rady Parafialnej, będą zbierali, przy wyjściu z kościoła ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za okazywane wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.   W środę 13 lipca na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, na koleją Mszę św. fatimską. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

4.   Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę coraz bliżej - bądź odważny i zdecyduj się na te wyjątkowe rekolekcje w drodze. Spotkania organizacyjne dla Pielgrzymów Pieszych w naszej parafii w poniedziałek 18 lipca po wieczornej Mszy św. o 18.00 oraz we wtorek 19 lipca po wieczornej Mszy św. o 18.00 w Kolegiacie NMP Bolesnej (Rynek) Zapisy u ks. Wojciecha i na facebooku pielgrzymki

5.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki. Przez rok w naszym Sanktuarium pościło 467 osób.

6.  Spotkanie dla pielgrzymów udających się do Medziugorie od 18 – go do 26 – go sierpnia, odbędzie się w środę 20 lipca o godz. 18.30. W tym dniu dokonujemy wpłaty euro a także przynosimy dowód osobisty lub paszport.

7.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nie czynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii i z tyłu kościoła.

8.   Wszystkim, dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

 

WSPÓLNOTY