Wałbrzych, 17.10.2021r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

poniedziałek – Św. Łukasza Ewangelisty

środę – Św. Jana Kantego

piątek – Św. Jana Pawła II

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Rada Parafialna, w minioną niedzielę zebrała kwotę 7280 zł. Za złożone ofiary składamy chrześcijańskie Bóg zapłać

2.   Dziś będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 10.00 w int. ks. Łukasza z racji jego imienin. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy za naszego wikariusza.

3.   Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 24 października o godz. 19.00.

4.   Podsumowanie konkursu z okazji Dnia Papieskiego odbędzie się w niedziele 24 października po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy wszystkie dzieci, które wykonały prace plastyczne na konkurs. Po Mszy św. nastąpi wręczenie nagród.

5.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

6.   Dzisiaj i w następną niedzielę 24 października Pani Ewa, przy wyjściu z kościoła, będzie przyjmowała intencje na Msze św. zbiorowe za zmarłych na 1 i 2 listopada.

7.   Możemy już wypisywać zmarłych na kartach wypominkowych, których będziemy w listopadzie polecać miłosierdziu Bożemu. Karty wspominkowe znajdują się na stoliku za ostatnimi ławkami. Wypełnione karty prosimy wkładać do skrzyni znajdującej się przy obrazie św. Jana Pawła II. Prosimy czytelnie wypełniać karty wypominkowe, prosimy, aby na karcie wypominkowej napisać ulicę i nr bramy ofiarodawcy.

8.   Za tydzień, po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz misji z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego.

9.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

10.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.