MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1309437
WszystkieWszystkie1309437

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 27.06.2021r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Św. Ireneusza, bpa i męcz.

- we wtorek – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

- w sobotę –  święto Św. Tomasza, Apostoła

 Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia  wielu łask od Pana Bogai orędownictwa świętych patronów.

1.   W tym tygodniu I- szy czwartek , piątek i sobota miesiąca. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek spowiedź rano w czasie Mszy św. po południu od godz. 17.00.

2.   Z racji wakacji, w tygodniu, spowiadamy pół godz. przed Mszą św.

3.   Od niedzieli 4 lipca dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 20.00. Ta dodatkowa Msza św. będzie sprawowana w lipcu i w sierpniu.

4.  W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

5.   Od jutra, czyli od 28 czerwca swoją posługę w naszej parafii rozpocznie nowy ks. wikariusz – ks. Wojciech Oleksy. Powitanie ks. Wojciecha w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13. Życzymy Bożego błogosławieństwa w jego pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej.

6.   W poniedziałek 28 czerwca rusza kolejna edycja kursu Alpha. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiarę, doświadczyć spotkania z Bogiem w codzienności, zadać nurtujące Cię pytania, jest to miejsce dla Ciebie. Spotkania będą odbywały się za pośrednictwem platformy internetowej. Szczegółyi  informacje o sposobie zapisów na stronie parafialnej i na plakatach
w gablocie.

7.   Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę coraz bliżej - bądź odważny i zdecyduj się na te wyjątkowe rekolekcje w drodze. Spotkania organizacyjne dla Pielgrzymów Pieszych:

29 czerwca – wtorek – godz. 19:00 – parafia pw. św. Franciszka

30 czerwca – środa – godz. 19:00 – parafia św. Aniołów Stróżów

1 lipca – czwartek – godz. 19:00 – parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

9.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i udanego nowego tygodnia.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

 

WSPÓLNOTY