MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1309385
WszystkieWszystkie1309385

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 06.06.2021 r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Jadwigi Królowej

- w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 W Tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

 Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia  wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Bardzo dziękujemy naszym Parafianom i wszystkim wiernym za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Jesteśmy zbudowani waszą postawą wiary. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę Policji, która zabezpieczyła trasę procesji. Dziękujemy grupom: Żywy Różaniec, Wspólnota Dom Boży, Odnowa w Duchu Św. oraz Radzie Parafialnej za ustrojenie ołtarzy na trasie procesji a za przygotowanie tych ołtarzy dziękujemy panom z Domu Bożego oraz z Rady Parafialnej. Również dziękujemy za oprawę muzyczną panu organiście i Chórowi „Millenium”, panom kościelnym, paniom katechetką za przygotowanie dzieci do procesji. Wszystkim, którzy się zaangażowali – dziękujemy.

2.   Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna.

3.   Dzisiaj w naszej parafii o godz. 11.30 Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.

4.   Podczas oktawy Bożego Ciała procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła podczas nabożeństwa czerwcowego.

5.   W czwartek 10 czerwca Mszy Świętej o godz. 8:00 przewodniczyć będzie JE Ks. Bp Marek Mendyk, biskup świdnicki. W Eucharystii uczestniczyć będą Księża Dyrektorzy Wydziałów Katechetycznych Kurii Biskupich z całej Polski w ramach spotkania, które odbywa się na terenie naszej diecezji. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 9:00. Intencja z tej Mszy św. zostanie odprawiona o godzinie 8:00.

6.  W sobotę 05 czerwca o godz. 19:00 rozpoczęły się w Parafii Św. Aniołów Stróżów Nauki Przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 19:00.

7.   Księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w sobotę 12 czerwca. Będzie to ostatnia wizyta przed wakacjami.

8.   W następną niedzielę 13 czerwca na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z racji 13 – go miesiąca. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii.

9.   W przyszłą niedzielę Rada Parafialna, po Mszach św., przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

10. Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY