Informacje Komunia Święta 2020

Ostateczny termin zgłaszania dzieci do I Komunii Świętej mija 30 września 2019 r., po tym terminie nie przyjmujemy żadnych nowych dzieci do I Komunii Świętej.

W niedzielę 24 listopada przyjedzie firma szyjąca stroje komunijne – liturgiczne dla dzieci komunijnych. W tym dniu dzieci komunijne przychodzą na Msze św. na dowolną godzinę , ponieważ na 14.00 zapraszamy chłopców z rodzicami do sali parafialnej na wybór strojów komunijnych i pierwsze przymiarki, natomiast na godzinę 15.00 przychodzą dziewczynki z rodzicami. Na tym spotkaniu wpłacamy firmie zaliczkę w wysokości 50 zł.

Od listopada po każdej Mszy św. niedzielnej z godz. 11.30,  dzieci komunijne będą miły krótkie próby śpiewu pieśni komunijnych i części stałych Mszy św., które poprowadzi pan organista.

W październiku dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej przychodzą na nabożeństwo różańcowe we wtorki i w czwartki na godz. 17.30.

W niedzielę, 13 października na Mszy św. zostaną poświęcone różańce dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii.