MENU

 


 

Licznik odwiedzin

554881
WszystkieWszystkie554881

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

W intencji powołań

W pierwszy czwartek września, przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30 modliliśmy się w intencji powołań. Prosiliśmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Naszą modlitwą również ogarnęliśmy powołanie już osoby z naszej parafii, by wiernie realizowały swoje powołanie w szczególnej służbie Panu Bogu.

Po zakończonej modlitwie różańcowej w tych intencjach sprawowaliśmy Mszę św. wspominając w niej również osoby kapłanów, którzy udzielali nam sakramentów świętych, a którzy zakończyli już bieg  ziemskiego życia, by cieszyli się przebywaniem w Niebieskim Jeruzalem.

Do tej modlitwy włączył się również kleryk Krzysztof Malinowski, który jest w naszej Parafii na miesięcznej praktyce. Jego osobę i powołanie oraz wszystkich kleryków świdnickiego domu ziarna zawierzamy Maryi - Matce Powołanych, aby nieustannie im towarzyszyła w drodze do kapłaństwa.

 
Zdjęcia w galerii.
 

WSPÓLNOTY