MENU

 


 

Licznik odwiedzin

909753
WszystkieWszystkie909753

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

XIII DIECEZJALNA PIELGRZYMKA KATECHETÓW DO SANKTUARIUM RELIKWII DRZEWA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W WAŁBRZYCHU – PODZAMCZU

W sobotę 22 kwietnia br. gościliśmy w naszym Sanktuarium wyjątkowych gości - katechetów z całej diecezji. Wielu katechetów przybyło do naszej świątyni, byli to zarówno katecheci, katechetki , oraz osoby zakonne które prowadzą katechezę w różnych typach szkół znajdujących się w na terenie naszej świdnickiej diecezji.

Zebranych gości na czele z Księżmi Biskupami : ks. bpem Ignacym Decem i ks. bpem Stefanem Regmuntem oraz z Wikariuszem Biskupim do Spraw Katechezy ks. dr Markiem Korgulem oraz ks. mgr lic. Damianem Mroczkowskim Diecezjalnym Wizytatorem Katechizacji przywitał ks. Proboszcz Jan Gargasewicz  - Kustosz  naszego Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Św.

O godzinie 10.30 katecheci mogli skorzystać z sakramentu Bożego Miłosierdzia, aby następnie uczestniczyć w Eucharystii pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Ignacego DECA . Słowo Boże wygłosił ks. Biskup  Stefana REGMUNT (diecezja zielonogórsko-gorzowska), który również o godz. 13 wygłosił konferencję do katechetów.  Zakończeniem była wspólna modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia.

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY