14 lutego, w środę popielcową, rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje te będą trwały przez cały tydzień, do soboty. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do aktywnego udziału w tych duchowych ćwiczeniach.

Ojciec Paweł Zyskowski, nasz gość i wybitny kaznodzieja z zakonu Redemptorystów, będzie głosił nauki podczas tych dni skupienia.

Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą sprawowane o następujących godzinach: 6:30, 7:00, 9:00, 12:00, 16:00 i 18:00. Dodatkowo, Msze św. z nauką rekolekcyjną będą odprawiane o godzinach 9:00, 12:00, 16:00 oraz 18:00.

Przypominamy, że w środę obowiązuje post ścisły, co oznacza spożywanie trzech posiłków bezmięsnych, w tym dwóch lekkich oraz jednego do syta.

Podczas Wielkiego Postu zachęcamy także do wspierania naszej parafialnej jadłodajni poprzez składanie ofiar w ramach jałmużny.

Po każdej Mszy św. będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla Ukrainy, zorganizowana przez CARITAS POLSKA.

Od czwartku do soboty zapraszamy na Msze św. z nauką rekolekcyjną, które będą odprawiane o godzinie 9:00 oraz 18:00.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach, aby w duchu Wielkiego Postu przygotować się na Święta Wielkanocne.