MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP mieliśmy wspaniałą okazję świętować i dziękować za jedno z największych darów Bożych – Matkę Najświętszą. To był szczególny dzień dla naszej parafii, a nasze dzisiejsze spotkanie miało jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Ksiadz Jakub poświęcił medaliki i modlitewniki dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

To piękny gest, który ma na celu ukazać dzieciom znaczenie ich przygotowania duchowego oraz wprowadzić je jeszcze bardziej w tajemnice naszej wiary. Medaliki będą przypominać dzieciom o ich szczególnym miejscu w sercu Matki Bożej, która zawsze jest przy nas i nas prowadzi.

Modlitewniki zaś będą towarzyszyć dzieciom w ich codziennej drodze z Panem Jezusem. To będzie dla nich książeczka pełna pięknych modlitw i refleksji, która będzie im towarzyszyć nie tylko w okresie przygotowań do Komunii Świętej, ale również przez całe ich życie jako chrześcijan.

Dzieciom, które otrzymały medaliki i modlitewniki, serdecznie gratulujemy i życzymy, aby te dary umocniły ich więź z Jezusem i Matką Najświętszą. Niech te przedmioty pełne Bożej łaski przypominają im o nieskończonej miłości Boga, która zawsze jest obecna w naszym życiu. Kontynuujmy naszą modlitwę za dzieci, aby ich droga do I Komunii Świętej była pełna błogosławieństw i łask. Niech Matka Boża nieustannie ich prowadzi i strzeże swoim matczynym płaszczem.

zdjęcia na funpage: https://www.facebook.com/AveCruxWalbrzych

 

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: