MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 18.08. - 26.08.2022 r. odbyła się pielgrzymka z naszej parafii do Medjugorie.

Nasze pielgrzymowanie, to wyruszenie w drogę z Maryją, naszą przewodniczką, na drodze wiary do Boga. Punktem centralnym każdego dnia była Eucharystia, odprawiana w różnych ważnych i ciekawych miejscach. Codziennym

podróżom w autokarze towarzyszyła modlitwa różańcowa, Godzinki ku czci Niepokalanej i wiele innych pięknych modlitw i pieśni.

Na szlaku pielgrzymkowym do Medjugorie zwiedzaliśmy: Góra Podbrdo - tam szliśmy odmawiając różaniec; Góra Krizewac = uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej; Tichalinie= oblicze matki Bożej Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi; Wodospady Kravica. Był też czas na odpoczynek w Chorwacji - Gradac nad Adriatykiem. Braliśmy też udział w konferencji wspólnoty Czenakolo - to organizacja pomagająca uzależnionym, wysłuchaliśmy świadectwa Nensi i Patryka - nawróconych milionerów.

Medjugorie to oaza modlitwy, miejsce spotkania Boga, siebie i drugiego człowieka. To tutaj spotkanie z Maryją Królową Pokoju, daje możliwość spojrzenia na nowo na dar swojego życia, na relacje z drugim człowiekiem, na to, by z sercem pełnym pokoju nieść Chrystusa innym. Razem z Maryją uwielbialiśmy Boga, zawierzając nasze codzienne życie i troski.

 

Zdjęcia w galerii...

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: