MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1760100
WszystkieWszystkie1760100

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

Bierzmowanie w naszej parafii

W sobotę 26 marca 2022 r. w naszej parafii podczas Mszy Świętej wieczornej młodzież w liczbie 100 osób przyjęła sakrament bierzmowania. Sakramentu udzielił J. E. Ks. Bp Marek Mendyk.  

Podczas homilii ks. biskup zachęcał do pewnej i silnej wiary w moc Bożego działania w sakramencie bierzmowania.

Po homilii ksiądz biskup, wyciągając nad młodymi ręce, odmówił modlitwę o wylanie Ducha Świętego na kandydatów, po czym nastąpił właściwy obrzęd sakramentu: biskup świętym olejem namaścił czoła dziewcząt i chłopców.

Wszystkim, którzy przyjęli Ducha Świętego życzymy dojrzałości i otwartości na łaski, dary i charyzmaty Ducha Świętego. Oby swoim postępowaniem i słowem wypełniali wolę Bożą, a posługując swoim sercem służyli ludziom i Bogu. 

 

WSPÓLNOTY