Wałbrzych, 29.09.2019 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek – św. Hieronima, prezb. i dK

We wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK

W środę – Świętych Aniołów Stróżów

W piątek – św. Franciszka z Asyżu

W sobotę – św. Faustyny KOWALSKIEJ, dz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenie wielu łask od Pana Boga.

2.   W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11.30 rozdamy dzieciom komunijnym książeczki komunijne. Przypominamy, że ostateczni termin zapisania dziecka do przygotowań przed przyjęciem I Komunii Św. w tym roku szkolno - katechetycznym kończy się z dniem jutrzejszym czyli 30 września.

3.    Od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie w czasie Mszy św. porannej od 8.30 do 9.00, a po południu od godz. 17.00. Natomiast w sobotę odwiedzimy chorych.

5.    W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św. o godz. 8.30.

6.   Do 30 września możemy głosować na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Głosować może każdy kto ukończył 14 r. życia. Na stronie internetowej : Wałbrzych.eu – znajdują się projekty , na które można oddać głos.

7.   Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami na zbiórkę w poniedziałek na godz. 16.30 do salki parafialnej.

8.   Również w poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do domu parafialnego.

9.   Zapraszamy dziewczynki i chłopców , do uczestnictwa w Eucharystycznym Ruchu Młodych na wtorek na godz. 16.00.

10.   Dorosłych którzy chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania zapraszamy w czwartek 3 października na godz. 17.00.

11.   W sobotę 5 października w Bardzie , odbywać się będzie Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca. Zachęcamy do udziału( szczególnie członków róż różańcowych)- koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii . Wyjazd o godz. 8.15 – przed bramą kościoła.

12.   W niedzielę, 13 października, Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, po każdej Mszy św. będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii. Za wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

13. Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli , Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

14.  Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.