Wałbrzych, 15.09.2019

1.  W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek - św. męcz. Korneliusza pap., Cypriana ,bpa

W środę - święto św. Stanisława KOSTKI, zak., patrona Polski

W czwartek - bł. Gerharda HIRSCHFELDERA, prezb. i męcz.

W piątek – św. męcz. Andrzeja KIM TAEGON, prez.,  Pawła CHONG HASNG i Tow.

W sobotę - święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze  życzenia wielu łask od Pana Boga.

2.  Składamy serdecznie słowa wdzięczności naszym Parafianom, za taki liczny udział na modlitwie przez całą noc z piątku na sobotę. Również dziękujemy za liczny udział w Mszy św. odpustowej.

3.  W dzisiejszą trzecią niedzielę września rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci , młodzież i wychowawców.

4.  Dzisiaj zbiórka do puszek na Radio Rodzina.

5.  Spotkanie dla osób jadących na pielgrzymkę do Niepokalanowa, Warszawy i Szymanowa odbędzie się w dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00. Na tym spotkaniu wpłacamy pozostałą kwotę pieniędzy.

6.  W minioną niedzielę Rada Parafialna , na cele remontowe Parafii, zebrała kwotę 8800 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7.  W następną niedzielę 22.09.2019 roku na Mszy św. o godz. 11.30 rozdamy rodzicom dzieci komunijnych deklaracje komunijne. Obecność dzieci komunijnych i ich rodziców obowiązkowa.

8.  Zapraszamy młodzież z naszej parafii do udziału w Festiwalu Młodych do Wambierzyc 21 września 2019 r. Plan znajduje się na stronie diecezji świdnickiej .

9.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli , Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego dobrego świętowania Dnia Pańskiego i udanego nowego tygodnia.