Wałbrzych, 18.08.2019 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

We wtorek – św. Bernarda , opata i Dk

W środę – św. Piusa X, pap.

W czwartek – NMP Królowej

W sobotę – święto św. Bartłomieja , Apostoła

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenie wszelkich Bożych darów i opieki świętych Patronów

2.   Rada Parafialna, w minioną niedzielę , na cele remontowe parafii, zebrała  kwotę 8659,7 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.   W dniach od 20 do 22 września br., z naszej parafii , odbędzie się pielgrzymka do Niepokalanowa, Warszawy i Szymanowa. Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przy wyjściu z kościoła. Przy zapisie pierwsza rata w wysokości 100 zł.

4.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli , Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

5.   Wszystkim udającym się na wakacje i urlopy życzmy dobrej pogody i udanego wypoczynku.