Wałrzych, 21.04.2019 r.

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00. Kolejna Msza św. o godz. 8.30. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego. Msza św. chrzcielna o godz. 14.15.

2.   Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne, niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi Wam i Waszym rodzinom. Niech zwycięzca śmierci wspiera was łaską zdrowia, swoimi darami, niech umacnia wasze powołanie. Niech tajemnica Zmartwychwstania Bożego Syna napełnia wasze serca radością .

3.   W minioną niedzielę Panowie z Rady Parafialnej na cele remontowe zebrali kwotę 9195,60 zł. Za wsparcie modlitewne i materialne trwających pracy składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   Jutro drugi dzień świąt - Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. sprawujemy wg porządku niedzielnego.

5.   W piątek z racji oktawy WIELKANOCY nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.   W sobotę 27 kwietnia na godz. 19.30 zapraszamy na Mszę Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

7.   Organizujemy wyjazd na Lednicę, który odbędzie się 1 czerwca. Można zapisywać się w zakrystii lub u ks. Mateusza. Koszt wyjazdu 75 zł.

8.   W dniu I Komunii św. 12 maja, zapraszamy do udziału w loterii fantowej. Osoby które chcą ofiarować fanty, mogą to uczynić do 10 maja, przynosząc je do zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Ofiary z losów w tym roku przeznaczymy na powstanie kuchni w której będziemy przygotowywać posiłki dla najbardziej potrzebujących parafian.

9.   Prasę katolicką, w dni dzisiejszym, możemy nabyć w zakrystii.

10. Na radosne świętowanie pamiątki Zmartwychwstania Syna Bożego przyjmijmy błogosławieństwo Boże.