Wałbrzych, 10.02.2019 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W czwartek – Święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy

2.   Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia wraz z darem modlitwy.

3.   Jutro, w poniedziałek, obchodzimy XXVII Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych i starszych zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie o godz. 9:00. Zwracamy się też z prośbą do opiekunów, krewnych sąsiadów o pomoc osobom chorym i starszym w dotarciu na tę uroczystość.

4.   Dzisiaj po  Mszach św. przy wyjściu z kościoła panowie z Rady Parafialnej, będą zbierali ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.   W sobotę 23 lutego na godz. 19:30 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

6.   W niedzielę 24 lutego na Mszy o godzinie 11:30, poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Obecność dzieci obowiązkowa.

7.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14:00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

8.   Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli.

Ks. dr Jan Gargasewicz – Proboszcz