MENU

 


 

Licznik odwiedzin

704133
WszystkieWszystkie704133

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 3.02.2019 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy :

WTOREK - św. Agaty, dz. i męcz. (w tym dniu błogosławimy wodę i chleb)

ŚRODA – św. męczenników Pawła MIKI i Towarzyszy

2.   Dobiegła końca wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Dziękujemy tym Rodzinom, które przyjęły wizytę duszpasterską. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie domu do kolędy, za życzliwość, gościnność i świąteczny nastrój. Wdzięczni jesteśmy naszym Rodzinom za dar serca ofiarowany przy okazji kolędy, który każdego roku przeznaczony jest na potrzeby Kościoła, na cele diecezjalne, na nasze Seminarium Duchowne i potrzeby Parafii. Bożej Opiece i wstawiennictwu Matki Najświętszej polecamy wszystkie Rodziny naszej Parafii.

3.   Dziś po Mszach św. adoracja eucharystyczna, po liturgii o godz. 8.30 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

4.   Pracę w naszej parafii zakończył Pan Bogusław – organista. Dziękujemy Panu Bogdanowi za pracę w naszym sanktuarium. Równocześnie witamy nowego Pana organistę Krzysztofa i życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy w naszej parafii.  

5.   W sobotę, 9 lutego, o godz. 12.00 odbędzie się w Domu Parafialnym spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Ziemii Świętej. Prosimy o przyniesienie ze sobą pozostałej części kwoty - w sumie 1750 zł i 490 dolarów.

6.   W przyszłą niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowej naszej parafii. Za wsparcie składamy serdeczne podziękowania.

7.   W najbliższą sobotę ks. Marcin i ks. Mateusz odwiedzą swoich chorych.

8.   W niedzielę 24 lutego nastąpi poświęcenie świec dzieciom komunijnym. Obecność dzieci obowiązkowa.

9.   Agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, a udającym się na ferie udanego wypoczynku.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz

WSPÓLNOTY