MENU

 


 

Licznik odwiedzin

726489
WszystkieWszystkie726489

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

Wałbrzych, 16.12.2018 r.

1.   Dniem dzisiejszym w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ojca rekolekcjonistę – ks. Grzegorza SOKOŁOWSKIEGO. Rekolekcjonistę oraz wszystkich parafian, na ten szczególny czas rekolekcji, zawierzamy orędownictwu Maryi i św. Janowi Chrzcicielowi. 

Dziś nauki rekolekcyjne ogólne na każdej Mszy św. Na Eucharystii o 11.30 nauka rekolekcyjna dla dzieci. W poniedziałek Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00, 9.00 oraz Msza św. roratnia o godz. 18.00. Plan rekolekcji na kolejne dni podamy w poniedziałek. Możemy również zapoznać się z planem rekolekcji umieszczonym na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przy wyjściu z kościoła. Spowiedź rekolekcyjna będzie w środę.

2.   Również dzisiaj w naszej parafii przypada całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy i zachęcamy do modlitwy przed Jezusem Eucharystycznym w naszej kaplicy adoracji, która jest otwarta każdego dnia do godz. 21.00.

3.   Zachęcamy wszystkich do udziału w Roratach. Msze św. ku czci Matki Bożej od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. To już ostatni tydzień Rorat. Czy byłem choć raz na Mszy św. roratniej? Jeśli nie, to ten tydzień jest ostatnią szansą. Zatem, serdecznie zapraszamy! W dobre przeżycie Adwentu wpisany jest również nasz udział w Roratach.  

4.   W III tygodniu Adwentu trwają Kwartalne dni o życie chrześcijańskie rodzin. Zachęcamy do modlitwy w intencji rodzin, szczególnie z naszej parafii.

5.   W najbliższą sobotę, 22 grudnia, księża odwiedzą chorych.

6.   Opłatki na stół wigilijny, w dniu dzisiejszym,  możemy nabyć po Mszach św. przy wyjściu z kościoła.

7.   Z naszej parafii będzie organizowana 7 – dniowa pielgrzymka do Ziemi Świętej. Pielgrzymka będzie w dniach od 9 do 16 marca 2019 r.. Plan pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. Możemy już zapisywać się po Mszach św. w zakrystii.

8.   W  agendzie parafialnej są jeszcze świece CARITAS – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”,z których dochód przeznaczony jest dla dzieci z biednych rodzin oraz kalendarze parafialne na 2018 r. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9.   Na kolejny tydzień adwentowego czuwania niech wspiera nas Boże błogosławieństwo .

Ks. dr Jan Gargasewicz – Proboszcz

WSPÓLNOTY