Wałbrzych, 28.10.2018 r.

1.   W środę 31 października na godzinę 20.00 w kościele, odbędzie się adoracja z uwielbieniem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.   W najbliższy czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy , gdy będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, aby  ofiarować im największy dar, czyli naszą modlitwę, Komunię Św., Mszę Św. W tym dniu Msze św. sprawujemy w porządku niedzielnym. Msze św. zbiorowe za zmarłych w tym dniu będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00. Zachęcamy, aby przyjść do zakrystii bądź kancelarii parafialnej, gdzie możemy wpisać naszych zmarłych na konkretną godzinę Mszy  św. zbiorowej. Dzisiaj możemy to również uczynić przy wyjściu z kościoła.

3.   W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. będą sprawowane o godzinie 6.30, 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Oprócz Mszy św. o godz. 6.30, pozostałe Msze św. w tym dniu, również będą Mszami św. zbiorowymi za zmarłych.

4.   Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatni dzień przed Wszystkimi Świętymi. Z sakramentu Bożego Miłosierdzia możemy skorzystać każdego dnia w czasie Eucharystii, zarówno rano jak i wieczorem.

5.   W tym tygodniu będziemy obchodzić I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie  za powołania, w piątek spowiedź rano w czasie Mszy św. , po południu od godz. 16.30. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo I sobót miesiąca na godz. 8.30. w tym dniu księża odwiedzą chorych. Ks. Paweł uda się do swoich chorych tydzień później czyli 10 listopada.

6.  W następną niedzielę 4 listopada na godzinę 18.00 zapraszamy na Eucharystię za zmarłych, którym ostatnią posługę pełnił zakład pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI. Na tę Eucharystię zaprasza pan Janusz Woźnicki, który zamówił tę intencję Mszy św.

7.   W listopadzie szczególnie pamiętamy o zmarłych, polecając ich Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na nabożeństwa wspominkowe  i Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach.  Przypominamy, że w naszym kościele, każdego dnia odprawiane będzie specjalne nabożeństwo za zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach o godz. 17.30. Bezpośrednio po tym nabożeństwie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach.

Prosimy o czytelne wypełnianie kart wypominkowych i podanie ulicy i numeru bramy zamieszkania ofiarodawcy. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku za ławkami.

Wypełnione karty wspominkowe  prosimy wkładać do skrzyni znajdującej się poniżej prezbiterium przy wejściu do zakrystii.

W najbliższą sobotę 3 listopada  w wypominkach będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach, przez mieszkańców z ulicy BLANKOWEJ 1-30. Rozpiska wypominek z poszczególnych ulic wywieszona jest w gablocie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii.

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką

9.   Parafianom i Gościom życzymy udanego tygodnia obfitego w Boże błogosławieństwo.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz