Wałbrzych, 21.10.2018 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy

W poniedziałek - św. Jana Pawła II, pap.

Po każdej Mszy św. w dniu jutrzejszym, będziemy mogli ucałować relikwie naszego świętego papieża

Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzymy, orędownictwa świętych patronów przed tronem Pana Boga.

2.   Zapraszamy do udziału  w nabożeństwach różańcowych, które są sprawowane każdego dnia o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałki i czwartki.

3.   Dzisiaj w całej Polsce ma miejsce liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnych Mszach św. i przystępujących do Komunii św.

4.   Panowie z Rady Parafialnej w ubiegłą niedzielę zebrali kwotę 9472,54 zł. Za wsparcie modlitewne i finansowe trwających prac, Parafianom, składamy serdeczne podziękowania – Bóg zapłać!

5.   Miesiąc listopad jest w sposób szczególny dedykowany modlitwom Kościoła za zmarłych. Intencje na Msze św. zbiorowe za zmarłych na 1 i 2 listopada, w tym roku, przyjmujemy każdego dnia w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Intencje na te Msze św. możemy zamawiać po każdej Mszy św.

6.   Nabożeństwa wspominkowe i Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy odprawiać od soboty 3 listopada. Przypominamy, że w naszym kościele, każdego dnia odprawiane będzie specjalne nabożeństwo za zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach o godz. 17.30. Bezpośrednio po tym nabożeństwie będzie sprawowana Msza św. o godzinie 18.00 w intencji zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach.

Prosimy o czytelne wypełnianie kart wypominkowych i podanie ulicy i numeru bramy zamieszkania ofiarodawcy. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku za ławkami.

7.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

8.   Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask od Pana Boga w nowym tygodniu.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz