Wałbrzych, 16.09.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

We wtorek -   święto Stanisława KOSTKI- Patrona Polski

W środę – bł. Gerharda HIRSCHFELDERA

W czwartek - św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow.

W piątek - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga

2.   Składamy serdecznie podziękowania wszystkim Parafianom, którzy tak licznie wzięli udział w odpuście parafialnym. Bóg zapłać.

3.   W minioną niedzielę – Panowie z Rady Parafialnej, cele remontowe naszego sanktuarium zebrali kwotę 8707 zł. Bóg zapłać za wasze wsparcie modlitewne i materialne.

4.   Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Św.

5.   W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę imieninową w intencji ks. Mateusza o godz. 11.30.

6.   Jutro na godz. 16.00 zapraszamy kandydatów na ministrantów na zbiórka.

7.   W najbliższą środę na godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych. Zapraszamy również nowe osoby, zarówno dziewczynki jak i chłopców.

8.   Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie połączoną z adoracją i uwielbieniem, która odbędzie się dnia 29 września tj. w sobotę o godz. 19:30.

9.   Z naszej parafii organizowany będzie wyjazd  dla młodzieży  na jednodniowe rekolekcje - "Stadion młodych włącz pełnię wiary", które odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie 6 października - koszt 110 zł za całość.

10.  W sobotę, 6 października, w sali parafialnej będziemy organizować zabawę parafialną. Ta zabawa będzie trwać od godz. 20 do godz. 4. Bilety będzie rozprowadzać Rada Parafiana. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

11.  Od października dla rodziców i chrzestnych będziemy przeprowadzać konferencje przedchrzecielne. Każda taka konferencja będzie w drugą sobotę miesiąca po wieczornej Mszy św. w sali nr 11. Zatem na 13. października zapraszamy rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzcone w październiku. Taka konferencja będzie odbywać się w każdym miesiącu dla rodziców i chrzestnych, któych dzieci będą chrzczone w danym miesiącu.

12.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

13.  Życzymy Wszystkim udanej niedzieli i dobrego nowego tygodnia .

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz