Wałbrzych, 19.08.2018 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek– wspomnienie św. Bernarda, opata i drK

We wtorek – wspomnienie św. Piusa X, pap.

W środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

W piątek – święto św. Bartłomieja, apostoła

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia wraz z darem modlitwy.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa, które sprawujemy w środę na godz. 17.45 – Nowenna do MBNP i w czwartek również godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.   W czasie wakacji, w dni powszednie, spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

4.   Przypominamy, że w czasie wakacji, w lipcu i sierpniu, w każdą niedzielę, jest sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00 .

5.   W zeszłą niedzielę, Panowie z Rady Parafialnej, zebrali 9200 zł, na cele remontowe naszego sanktuarium. Za okazywane wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

7.   Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli, a udającym się na wakacje i urlopy dobrej pogody i udanego wypoczynku.

Ks. dr Jan Gargasewicz – Proboszcz