MENU

 


 

Licznik odwiedzin

726520
WszystkieWszystkie726520

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 12.08.2018 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

We wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

W środę – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

W piątek – wspomnienie św. Jacka, prezb.

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia wraz z darem modlitwy.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa, które sprawujemy w środę na godz. 17.45 – Nowenna do MBNP i w czwartek również godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.   W czasie wakacji, w dni powszednie, spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

4.   Przypominamy, że w czasie wakacji, w lipcu i sierpniu, w każdą niedzielę, jest sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00 .

5.   W dzisiejszą niedzielę, Panowie z Rady Parafialnej, będą zbierali, przy wyjściu z kościoła, ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za okazywane wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.   W poniedziałek 13 sierpnia na godz. 20.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, na koleją Mszę św. fatimską. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

7.   W środę 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. będziemy sprawować o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, i o godz. 18.00. Na wszystkich Mszach św. odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów, które będzie można nabyć przy wejściu do kościoła. Taca w tym dniu, przeznaczona będzie na budowę kościołów w naszej diecezji.

8.   Również w środę, ks. biskup Ignacy Dec zaprasza wszystkich diecezjan na obchody 800-lecia Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodzin, których punktem kulminacyjnym będzie uroczysta Msza Św. odpustowa o godz. 11.00.

9.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

10. Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli, a udającym się na wakacje i urlopy dobrej pogody i udanego wypoczynku.

 

Ks. dr Jan Gargasewicz – Proboszcz

WSPÓLNOTY