Wałbrzych, 8.07.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

W środę -  święto św. Benedykta, opata, patr. Europy

W czwartek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

W piątek– św. pustelników Andrzeja ŚWIERADA i Benedykta

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia obfitości Bożych darów.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa, które sprawujemy w W środę na godz. 17.45 Nowenna do MBNP i w czwartek również godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.   W czasie wakacji, w dni powszednie, spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

4.   Dzisiaj o godz. 13.00 będziemy się modlić w intencji Policji i Straży Miejskiej, którzy pełnią swoją służbę w naszym mieście.

5.   Również w dzisiejszą niedzielę, Panowie z Rady Parafialnej, będą zbierali, przy wyjściu z kościoła, ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za okazywane wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.   Przypominamy, że w czasie wakacji, w lipcu i sierpniu, w każdą niedzielę, będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00 .

7.   W czwartek, 12 lipca, Prezydent naszego miasta zaprasza na kolejne spotkanie mieszkańców Podzamcza. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasztelańskiej 7.

8.   W piątek 13 lipca na godz. 20.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, na koleją Mszę św. fatimską. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

9.   Zapraszamy do udziału w XV Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się od 31 lipca do 9 sierpnia 2018 r.

10.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.

11.  Życzymy Wszystkim dobrego świętowania Dnia Pańskiego, a udającym się na wakacje i urlopy udanego wypoczynku.