Wałbrzych, 24.06.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

W czwartek – św. Ireneusza , bpa i męcz.

W piątek– uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji ks. Pawła. Również pamiętajmy w tym dniu o naszym parafianinie ks. diakonie Piotrze. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia orędownictwa Maryi i wielu łask Bożych.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe na godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.

3.   Dzisiaj, po każdej Eucharystii, wystąpi przed nami pan Zygmunt ROMANOWSKI – świecki misjonarz Miłosierdzia Bożego. Pan Zygmunt przedstawi świadectwo uzdrowienia z 3 letniego paraliżu ciała. Wykona pieśni religijne, które śpiewał w Watykanie przy Ojcu Św. Janie Pawle II.

4.   W czasie wakacji , w dni powszednie , spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

5.   Następna niedziela , będzie I niedzielą miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna, a po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic w kołach żywego różańca.

6.   W drugą niedzielę lipca tj. 8 lipca o godz. 13.00 będziemy się modlić w intencji Policji i Straży Miejskiej, którzy pełnią swoją służbę w naszym mieście.

7.  Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00 z racji wakacji.

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.