Wałbrzychq, 03.06.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy

We wtorek – św. Bonifacgo, bpa i męcz.

W piątek -  uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

W sobotę – Niepokalanego Serca NMP

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia obfitości Bożych darów.

2.   Dziś I niedziela miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. Adoracja Eucharystyczna, a po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3.   Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała, szczególnie dziękujemy osobom, które przygotowywały ołtarze, dziękujemy wspólnocie Żywego Różańca, wspólnocie Dom Boży, Odnowie w Duchu Św. i Radzie Parafialnej, dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty. Dziękujemy Parafianom za udział w procesji i piękne świadectw wiary.

4.   Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe na godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia. W oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00 Msza św. a po Mszy św. procesja z Najświętszym Sakramentem i wspólna modlitwa Litanią do Serca Pana Jezusa. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.

5.   W środę po wieczornej Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla uczniów klas II gimnazjum i klas VII , którzy przygotowują się do bierzmowania.

6.   Najbliższy czwartek będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

7.   W niedzielę 10 czerwca – II niedziela miesiąca – Panowie z Rady Parafialnej, przy wyjściu z kościoła będą zbierali ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium.

8.    Dzisiaj Święto Dziękczynienia. Po Mszy św. zbieramy dobrowolne ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

9.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką.