MENU

 


 

Licznik odwiedzin

640799
WszystkieWszystkie640799

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Wałbrzych, 27.05.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

We wtorek – św. Urszuli LEDUCHOWSKIEJ, dz.

W piątek -  św. Justyna, męcz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia obfitości Bożych darów.

2.   W czwartek 31 maja Boże Ciało. Msze św. odprawimy o godz. 7.00, 8.30, 10.00 – główna z procesją, oraz o godz. 13.00  i  18:00. W tym roku procesja przejdzie ulicą Forteczną i Senatorską. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy na trasie procesji. Prosimy, aby  pierwszy ołtarz na ul. Fortecznej przygotował Żywy Różaniec, drugi – także na ul. Fortecznej – Wspólnota Dom Boży trzeci na ul. Senatorskiej – Odnowa w Duchu Świętym, czwarty na placu kościelnym – Rada Parafialna. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, o kwiaty i o udekorowanie okien swoich mieszkań na całej trasie procesji.

Dziewczynki komunijne, rocznicowe oraz klas 0 i I- szych, a także młodsze prosimy do sypania kwiatów. Próba z dziećmi w środę o godz. 18.30 przed kościołem. Zapraszamy WSZYSTKICH PARAFIAN do udziału w procesji i wspólnego wyznania wiary w obecność Jezusa w Eucharystii.

3.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe na godzinę 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. Natomiast od piątku 1 czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe również na nabożeństwa czerwcowe również na godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.

4.   W niedzielę 13 maja odbyła się loteria fantowa. W czasie tej loterii zebraliśmy kwotę 9500 zł. Ta kwota zostanie przeznaczona na zakup nowego monitoringu. Bardzo dziękujemy osobom zaangażowanym w tę loterię oraz  darczyńcom: Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej INVEST PARK, Zakładowi Pogrzebowemu JANUSZ WOŹNICKI, Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji, PASMANTERII – pani Justynie Roszak, rodzinom : Nowaków, Oraczów, Werwińskich, Fajtów, Ziębów, Pracowni Złotniczej Wiesław COZAC, Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, AFRA S.C. Maria ŻUREK, AL. ALTUR Elżbieta FAŁEK, SKI MEDIA Bogdan SKIBA, JUWENTUR WAŁBRZYCH Włodzimierz PERLICEUSZ, rodzinie DROBIAZGIEWICZÓW, pani Danucie PANAS, pani Krystynie LEWICKIEJ.

5.   Wspólnota Dom Boży z naszej parafii i ks. Mateusz organizują wyjazd na XXII Spotkanie Młodych w LEDNICY, które odbędzie się dnia 2.06.2018r. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Mateusza. Są jeszcze wolne miejsca.

6.   Dzisiaj  na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy się modlić w intencji ks. Dawida - z racji jego imienin. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy w intencji ks. Dawida.

7.   W tym tygodniu obchodzić będziemy I piątek i I sobotę miesiąca. W piątek spowiadamy rano w czasie Mszy św. po południu od godz. 16.30. W sobotę księża odwiedzą swoich chorych. Ksiądz Mateusz swoich chorych odwiedzi tydzień później - w sobotę, 9 czerwca. Będzie to ostatnia wizyta przed wakacjami. Kolejne odwiedziny u chorych będą od września. 

8.    W następną niedzielę, tj.3.06.2018r. Nasz Zespół Parafialny wraz z ks. Mateuszem serdecznie zapraszają na adorację, w czasie której poprzez rozważania i śpiew chcemy uwielbiać naszego Boga, za wszystko co od Niego otrzymujemy. Adoracja rozpocznie się o godz. 19:30.

9.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Są również dostępne emblematy eucharystyczne, do umieszczenia na oknach naszych mieszkań  w czasie procesji Bożego Ciała.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY