MENU

 


 

Licznik odwiedzin

704132
WszystkieWszystkie704132

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Wałbrzych, 29.04.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W środę św. Atanazego, bpa i dK

W czwartek uroczystość NMP, Królowej Polski, głównej patronki Polski. W tym dniu Msze św. sprawujemy w porządku niedzielnym.

W piątek św. Floriana, męcz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask. 

2.   Od tego roku, dodatkowa Msza św. z racji wakacji, będzie tylko w okresie wakacyjnym czyli w lipcu i sierpniu. Zmienia się również godzina tych Eucharystii – z godziny 21.00 na godzinę 20.00.

3.   Chłopców którzy chcą zostać ministrantami, zapraszamy na spotkanie jutro na godz. 16.30.

4.   Od wtorku 1 maja, przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe na godzinę 17.30.

5.   Od 1 do 3 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna. W wypadkach losowych prosimy o kontakt po Mszach św. w zakrystii.

6.   W tym tygodniu obchodzić będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek zachęcamy do modlitwy w intencji powołanych. W piątek spowiadamy rano w czasie Mszy św. po południu od godz. 16.30. W sobotę księża odwiedzą swoich chorych. Ks. Paweł swoich chorych odwiedzi w poniedziałek 7 maja.

7.   Do 6 maja jest ostateczny termin zgłaszania się osób, które w nowym roku szkolnym będą chciały przygotowywać się do sakramentu bierzmowania. Osoby te prosimy, aby zgłaszały się do ks. Marcina.

8.   Nasza parafialna Odnowa w Duchu św. organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Św. na Jasnej Górze, które będzie miało miejsce 19 maja. Zapisy u ks. Mateusza do 10 maja.

9.   W sobotę 19 maja, po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy w naszej parafii nauki przedmałżeńskie.

10.  Przypominamy osobom udającym się na Mazury, że zmieniła się godzina wyjazdu. Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 23.00.

11.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia i prasę katolicką.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY