MENU

 


 

Licznik odwiedzin

618496
WszystkieWszystkie618496

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Wałbrzych, 8.04.2018 r.

1.   W liturgii Kościoła, w tym tygodniu, wspominamy:

W poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny, imieniny, jubileusze składamy najlepsze życzenia wielu łask Bożych.

2.   Zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca w dniu dzisiejszym po Mszy  św. o godz. 8.30 .

3.   W naszej Parafii Działa Towarzystwo Przyjaciół WSD w Świdnicy. Chcemy w pewien sposób zebrać wszystkich członków, aby dokładnie wiedzieć ile nas jest. Dlatego prosimy, zarówno obecnych członków, jak i nowe osoby, którym leży na sercu sprawa powołań, aby wpisać się do Deklaracji Członkowstwa Towarzystwa Przyjaciół WSD w Świdnicy. Za ostatnimi ławkami są deklaracje .Prosimy, aby je zabrać i wypełnić. W najbliższych dniach prosimy wrzucić te wypełnione deklaracje  do skrzyni podpisanej Towarzystwo Przyjaciół WSD w Świdnicy.

4.   Dzisiaj członkowie Rady Parafialnej, przy wyjściu z kościoła zbierają ofiary na cele remontowe naszej parafii. Za okazane wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać !

5.    Również dzisiaj z okazji przypadającej Niedzieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Koronkę o godz. 15.00.

6.   Chłopców którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę jutro tj. 9 kwietnia na godz. 16.30.

7.   W sobotę 14 kwietnia, po wieczornej Mszy św., spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę na Mazury. Na tym spotkaniu wpłacamy pozostałą kwotę pieniędzy.

8.   W najbliższą środę obchodzimy na całym świecie Światowy Dzień Chorych na Chorobę Parkinsona. W tym dniu Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Osób z Chorobą Parkinsona zaprasza wszystkich chorych wraz z rodzinami i opiekunami, oraz parafian na Mszę św. w naszym sanktuarium na godz. 16. 00. W czasie tej Mszy św. również udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.

9.   W następną niedzielę 15 kwietnia obchodzić będziemy niedzielę biblijną oraz II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zapraszamy, tak jak było to w tamtym roku na godzinę 15.00. gdzie będziemy czytać List do Rzymian św. Pawła Apostoła. Po zakończeniu lektury Listu, odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

10.  Dzisiaj, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Caritas.

11.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia i prasę katolicką.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY