Wałbrzych, 1.04.2018 r.

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00. Kolejna Msza św. o godz. 8.30. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego. Msza św. chrzcielna o godz. 14.15.

2.   Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne, niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi Wam i Waszym rodzinom. Niech zwycięzca śmierci wspiera was łaską zdrowia, swoimi darami, niech umacnia wasze powołanie. Niech tajemnica Zmartwychwstania Bożego Syna napełnia wasze serca radością .

3.   Jutro drugi dzień świąt - Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. sprawujemy wg porządku niedzielnego.

4.   Zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca będzie w następną niedzielę, czyli 8 kwietnia, po Mszy św. o godz. 8.30 .

5.   W sobotę, 7 kwietnia. na godz. 15.30 zapraszamy na Biały Kamień na stadion na kolejną Mszę św. Papieską. Tej Mszy św. będzie przewodniczył były sekretarz św. Jana Pawła II ks. abp Mieczysław Mokrzycki .

6.   W dniu 19 kwietnia o godz. 14.30 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Dzięki odzyskaniu surowców z tego zużytego sprzętu będziemy mogli wpierać projekty misyjne. W tym roku uzyskane środki z demontażu tego sprzętu będą przeznaczone na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

7.   Prasę katolicką, w dniu dzisiejszym, możemy nabyć w zakrystii.

8.   Na radosne świętowanie pamiątki Zmartwychwstania Syna Bożego przyjmijmy błogosławieństwo Boże.